Každý má vlastnú voľbu: Pohodlne plávať do otroctva alebo vstúpiť do PROTIPRÚDU
Novoročné prianie: Andrej Kiska neprekročil tieň úžerníka a farizeja. Dobrý anjel v službách pekla. Koľko exekúcií má na svedomí? Z paláca poškuľuje po premiérskom kresle. Koľko Slovákov mu sadne na lep?

Novoročné prianie: Andrej Kiska neprekročil tieň úžerníka a farizeja. Dobrý anjel v službách pekla. Koľko exekúcií má na svedomí? Z paláca poškuľuje po premiérskom kresle. Koľko Slovákov mu sadne na lep?

10. 1. 2017

vytlačiť článok

Redakcia Protiprúd prináša zamyslenie nad novoročným prejavom svetoobčana Andreja Kisku v úlohe prezidenta Slovenskej republiky

Novoročný prejav prezidenta Slovenskej republiky, ktorým je oficiálne Andrej Kiska (neoficiálne sa spomína jeho poradca Martin Bútora), nikoho neprekvapil. Množstvo nič nehovoriacich viet, ktoré len robili vatu základnému posolstvu – rázne skoncovať s tzv. nenávistnými prejavmi na internete a sociálnych sieťach. Prezident politickej korektnosti, ktorej už majú plné zuby aj v jeho milovaných USA, vo svojom príhovore de facto podporil „náhubkový“ zákon Lucie Žitňanskej, no o príčinách rastúcej nespokojnosti občanov sa nezmienil. Práve o tom píše blogerka Katalin Tara.

Lož skrytá za blahoželanie

Mala som sen. Kiska ako archanjel Gabriel s veľkým, ohnivým mečom v ruke, z ktorého stekala krv, stínal hlavy ľuďom, ktorí nadávali na internete a verbálne posielali politikov „do plynu!“ . Na trest smrti ich odsudzoval ústavný sudca Mazák, obete jeho verejných popráv volajúcich po spravodlivosti pri poprave držal Sulík – ako asistent „kata z neba“, Matovič odnášal mŕtvoly a novinár Hríb, oblečený ako smrť s prepadnutými lícnymi kosťami, ich zahrabával pod plot prezidentského paláca. A keď išli symbolicky na záver popraviť samotnú slobodu prejavu, strhla som sa zo sna a prebudila sa!

Prepáčte, pán prezident, že píšem o vás také hrozné veci, ale sny sú sny. Treba o nich hovoriť. Hlavne keď sú hrozné. Vlastne nerobím nič iné ako vy. Tiež len snívate hrozný sen o tom, že raz odstránite z internetu slobodu slova a hovoríte o tom v prejavoch.

Teraz vážne. Roky sledujem politiku. Sledujem prejavy prezidentov svetových mocností, ale tak odpornú lož, skrytú za novoročné blahoželanie v kombinácií s hereckým výkonom prezidenta, som už dávno vo svete nevidela. Obvykle, napriek sofistikovaným spôsobom manipulácie verejnosti, sú pre mňa politici priehľadní, ale skrytá nenávisť k národu, čo predviedol Kiska, by si možno zaslúžila aj prezidentského Oscara. Copywriter tohto novoročného prejavu, ktorý prezident hovoril veľmi pomaly a zrozumiteľne ( zrejme aj jeho čítačka išla veľmi pomaly) sa pri vymýšľaní tých bullshitov určite zapotil. Vymyslieť totiž niečo tak odporné, zvrátené a zákerné, muselo dať naozaj hodiny práce.

Polovička prejavu bola o násilí a arogancii na internete. S pravým posolstvom slov, podporujúcich slušnosť kdekoľvek, nielen na internete, súhlasím. Nemôžem však súhlasiť so slovami, keď ich povie prezident Kiska, ktorý minimálne päťkrát porušil zákon a prevádzkoval úžeru. Existujú o tom právoplatné rozsudky Najvyššieho súdu SR. Takýto človek nemôže byť predsa slušný a preto jeho srdečné priania šťastia slovenskému ľudu nemôžem považovať za úprimné a pravdivé.

Čítajte TU: Slovenský prezident zachraňuje migrantov: Vykašlime sa na národné hranice! Za maskou humanistu schovaný srdcervúci pozér. Zahraniční lokaji Kiska - Lajčák v newyorskom panoptiku

Zahmlievanie skutočných problémov

Na Slovensku zomrie ročne okolo 2000 ľudí v dôsledku nedostatočnej zdravotnej starostlivosti a zanedbanej prevencie (podľa najnovších štatistík Kancelárie Svetovej zdravotníckej organizácie na Slovensku – pozn. red.) – a je na uváženie, či to nie je genocída, keďže sa to deje riadeným politickým spôsobom a prezident nielen, že neurobil nič, ale ešte dovolil ministrovi Druckerovi znižovať počet pohotovostí (LSPP – Lekárske služby prvej pomoci – pozn. red.), čo bude číslo mŕtvych len zvyšovať. Preto slová priania šťastia slovenskému národu, nemôžem považovať za úprimné a je mi z nich na zvracanie!

Dokázali sme nájsť v štátnom rozpočte milióny eur na naše predsedníctvo v Európskej únii, ktorá len mimochodom krachuje, našli sme peniaze na záchranu Grécka, platíme viac policajtov na počet obyvateľov ako Rusko, kúpili sme pre vládu nové lietadlá do leteckej flotily Ministerstva vnútra SR, ale na záchranu životov starých ľudí, čo dreli celý život na štát, nemáme? Prečo to nespomenul prezident vo svojom prejave? Veď toto trápi Slovákov! Ako mám prezidentovi veriť jeho prejav, keď nespomenul, že na Slovensku sú stovky prípadov ľudí, ktorí sú perzekvovaní políciou, prokuratúrou a súdmi, ďaleko za hranicou spravodlivosti? Ako mu mám veriť, keď ochotne len pred pár mesiacmi podpísal protiústavný zákon o extrémizme, ktorý sa začal používať na stíhanie ľudí, nárokujúcich si len svoje ústavné práva?

Prečo „zabudol“ povedať, že na Slovensku sa uskutočňuje takmer štyri milióny exekúcií ( vyše troch miliónov tvoria staré nevybavené exekúcie – pozn. red.), z ktorých dvadsať dva tisíc stvorili aj jeho úžernícke firmy a neurobil nič proti tomu, aby tie čísla klesali? Prečo nepovedal, že predseda vlády Fico klame, keď tvrdí, že slovenský dôchodca so 408 eurami má viac ako nórsky s tisíc osemsto eurami dôchodku? Prečo v kontexte európskej politiky, ktorej sme súčasťou, nepovedal, že islamský svet sa nám snaží ukradnúť ten náš – európsky a že medzi utečencami je obrovské percento teroristov? Práve toto sú dôvody, prečo sú ľudia na internete agresívni. Majú totiž strach o svoju budúcnosť a zle sa im žije. Ako inak majú Slováci vyjadriť nespokojnosť, keď v reálnom živote musia „držať hubu a krok“, platiť otrocké dane, nehorázne vysoké poplatky za všetko na každom kroku, robiť od svitu do mrku a aj napriek tomu nemať pritom nič?!

Čítajte TU: Slovenský triumvirát: Kiska, RTVS a Ringier Axel Springer. Prezident, televízia a vplyvné vydavateľstvo v ukrajinských uniformách. Slovensko-ukrajinská idylka: úžerník v objatí s amerikofašistom

Ako odstrániť nenávistné prejavy?

Pán prezident, zaveďte na Slovensku slobodu a priamu demokraciu, kde politici nebudú kradnúť, prezidenti páchať úžeru, Bašternákovci kradnúť miliardy, policajti sa hrať na sudcov, a naopak sudcovia na policajtov, prokurátori a oligarchovia nebudú politikmi, sociálni demokrati nebudú vládnuť horšie ako autokrati v cárskom Rusku, liberáli nebudú fackať aktivistov rovno na protestoch, aktivisti nebudú slúžiť politikom a do vedenia krajiny sa dostanú slušní ľudia, ktorí nebudú denne traumatizovať spoločnosť jednou kauzou za druhou, ako je to dnes. Zasaďte sa za optimalizáciu minimálnej mzdy na európsky priemer, dajte správnu nálepku tretiemu sektoru, aby neovplyvňoval moc proti ľuďom vlastnej krajiny, začnite byť konečne slovenským, a nie americkým prezidentom, prestaňte ľuďom uberať slobody a ospravedlňte sa svojmu národu, že na ňom politici roky páchajú genocídu a ja vám garantujem, že nenávistné prejavy z internetu vymiznú!

Pokiaľ však budete vy, politici, takto nenávistne národ klamať a zatajovať, že na Slovensku vládne mafia, ktorá sa odmieta vzdať moci, ako ste to (ne)urobili v tomto novoročnom prejave, potiaľ sa národ bude búriť a nadávať, pretože národ krváca a ani vy, ani nikto iný s tým nič neurobíte, ani keby ste zavreli milióny ľudí! Pravda, sa totiž umlčať nedá! História to potvrdila už hádam miliónkrát, a iba idiot si môže myslieť, že pravdu umlčí falošným úsmevom, či neúprimným prianím, pričom už pripravuje prevzatie úplnej kontroly nad Slovenskom prostredníctvom novej politickej strany a podpory treťosektorových služobníkov v politike.

Zapriala by som vám šťastie do nového roku, pán prezident, a uisťujem vás, že po ničom viac netúžim, ako byť hrdá na svojho prezidenta, ale za daných okolností si nezaslúžite ani dobré slovo.

Zdroj.


Tagy článku

Odporúčame

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom starého problému. Stálo za pádom WTC použitie takzvaného studeného lasera? Kombinácia tajnej zbrane a experimentu masovej manipulácie

Migračná kríza začala fakticky 11. septembra 2001: Nové poznatky, nové otázky ohľadom...

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie štátov. Nezákonné NATO. A čo euro? Nemecko už nenájde z EÚ cestu späť. Rusko sa vymklo kontrole Západu – a tým sa zachránilo

11. septembra 1990: Zrodenie Nového svetového poriadku. Maastricht bol zriadený na odstránenie...

to top